Typ nabídky

Minimální mzda

Logistik ve skladu

referenční číslo: 56394 | aktuálnost: 25.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

- kombinace fyzické práce a administrativy spojené s účtováním dodávek/zásob v rozložení 50:50 - zajišťovat interní logistiku - vyskladňovat komponenty/polotovary, převádět výrobky na mezisklad/sklad hotových výrobků atd. - provádět všeobecnou vstupní kontrolu (SAP účtování, elektronická evidence dodacích listů...) - expediční práce - fyzické i systémové - spravovat VZV techniku – denní kontrola a zapisování do deníku - podporovat výrobní úsek

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru + pracovní zkušenost na stejné/podobné pozici
- částečnou znalost AJ nebo NJ (čtení jednoduchých textů, jednoduchá komunikace)
- uživatelské znalosti MS Office (word, excel) a práce na PC
- předchozí pracovní zkušenost se SAP výhodou

Nabízíme

- malý a příjemný pracovní kolektiv - 2 směnný provoz PO - PÁ (ranní, odpolední) - rodinné prostředí - smlouvu na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou) - dotované stravování - týden dovolené navíc - příspěvek na penzijní a životní pojištění - program Zdravá firma - odměnu za využití fondu pracovní doby - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 tis. Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika