Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Management trainee pro absolventy VŠ - Praha

referenční číslo: 55680 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Představte si společnost, která je lídrem na trhu s kvalitními produkty. Náš partner má bohatou historii a působí na globálním trhu, přičemž její výrobky milují miliony lidí po celém světě. Společnost neustále investuje do výzkumu a vývoje, aby mohla přinášet nejnovější trendy a technologie. Zároveň se zavázala k udržitelnosti a společenské odpovědnosti, což ji činí nejen esteticky, ale i eticky atraktivní. Pracuje na tom, aby přinášela lepší budoucnost generacím a kulturám. Můžete pracovat pro 3 oddělení, která si vyberete. V každém oddělení strávíte 6 měsíců a nakonec si zvolíte, kam Vás srdce nejvíce táhne. Smlouva je na HPP s možností občasného Home office.
Hledáme ambiciózního a motivovaného kandidáta na pozici Management Trainee, který se chce stát součástí našeho týmu. Jako Management Trainee budete mít jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti a dovednosti, které vám pomohou v budoucí kariéře v oblasti managementu. Budete úzce spolupracovat s našimi manažery a podílet se na různých projektech napříč odděleními. Hlavní odpovědnosti: Účast na školeních a workshopech zaměřených na rozvoj manažerských dovedností. Podpora manažerů při řízení a koordinaci projektů. Analýza dat a příprava zpráv pro vedení společnosti. Spolupráce s různými odděleními na zlepšení interních procesů. Účast na poradách a prezentacích vedení společnosti. Řešení operativních úkolů a ad hoc projektů dle potřeby.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání (ideálně v oboru ekonomie, managementu, nebo příbuzném oboru). Silné analytické a komunikační dovednosti. Schopnost pracovat samostatně i v týmu. Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem. Znalost MS Office (zejména Excel, PowerPoint). Angličtina na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou.

Nabízíme

Kvalitní zaškolení od zkušenějších kolegů Stabilní zaměstnání, přátelský tým Možnost kariérního posunu v rámci spoelčnosti Možnost účastnit se pracovních eventů 25 dní dovolené, 3 sick days Stravenky (170 Kč/den), Benefitní kartu (5 000 Kč ročně), MultiSport kartu Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění Zaměstnanecké objednávky (slevu 40-70% na všechny produkty a značky)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)