Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer BOZP a PO

referenční číslo: 55045 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní společnost zaměřující se na výrobu obalů pro různá odvětví průmyslu nabízí v současné době zajímavou příležitost pro zkušené profesionály v oblasti EHS (BOZP, PO, ŽP).
Odpovědnost za zabezpečení BOZP, PO a ŽP pro výrobní závod Vedení menšího týmu Analýza a hodnocení rizik, příprava preventivních opatření Zabezpečení školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO Zodpovědnost za vykonávání auditů v provozu Zajištění prošetření pracovních úrazů a nemocí z povolání Spolupráce v oblasti výběru vhodných OOPP

Požadujeme

Min. 3 roky zkušeností v oblasti BOZP a PO ve výrobním podniku Certifikát OZO v BOZP a OZO v PO Znalost legislativních požadavků a právních předpisů v oblasti BOZP a PO Zkušenost s vedením týmu výhodou Komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

Zázemí mezinárodní společnosti s dlouhou historií Motivující finanční ohodnocení + odměna při pracovním jubileu Týden dovolené navíc Možnost využití Home Office Výběr benefitů (příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, poukázky na sport, kulturu, vzdělávání apod.) Firemní akce Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha