Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer BOZP a PO pro výrobní společnost

referenční číslo: 55164 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Specializujete se na BOZP a PO a hledáte novou pracovní příležitost? Vyhovuje vám rozmanitá náplň práce a velká míra zodpovědnosti? Pokud ano, mohla by být následující nabídka pro vás tou pravou!
zodpovědnost za oblast BOZP, PO a environmentu - všech 5 závodů po ČR řízení vyšetřování úrazů, nehod atd. kontrola pracovišť a zařízení, navrhování změn a nápravných opatření vedení příslušné databáze a dokumentace a zodpovědnost za jejich aktualizaci zajištění a organizace školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO sledování platné legislativy a její následné uvedení do praxe podílení se na interních auditech QEMS cestování po ostatních pobočkách (jednorázové služební cesty)

Požadujeme

prokazatelná praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti komunikativní angličtina je podmínkou kvalifikace OZO v prevenci rizik a OZO v požární ochraně znalost norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ŘP sk. B - budete pravidelně cestovat po výrobních závodech dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

férové ohodnocení, které vás bude motivovat flexibilní pracovní doba auto i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené + 3 sick days příspěvek na Multisport kartu jazykové a další vzdělávací kurzy příspěvek na stravování občerstvené na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha