Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer IT oddělení (okolo 100.000 Kč)

referenční číslo: 58114 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru informačních technologií? Nechybí Vám praxe v oblasti IT a vedení týmu minimálně 5 let? Komunikace v anglickém jazyce pro Vás není překážkou?

Pošlete mi Váš životopis k posouzení!

Do významné společnosti v Ústeckém kraji hledáme vhodnou posilu na pozici:

MANAŽER IT ODDĚLENÍ (okolo 100.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a rozvoj týmů IT specialistů
  • Stanovení strategických vizí, stanovení a implementace strategie řešení systému informačních a komunikačních technologií v rámci společnosti
  • Zodvpovědnost v oblasti SW, HW, struktura IT, zabezpečení
  • Analýza vývoje a nových trendů v oblasti IT
  • Zodpovědnost za správu serverů a údržby síťových technologií, zabezpečení lokální sítě, zálohování dat
  • Správa SW licencí
  • Navrhování plánu investic do IT a obnovy IT
  • Zpracování koncepce spolupráce s jinými útvary firmy v rámci řízení a vývoje informačních systémů

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru IT
  • Prokazatelné zkušenosti v oboru a zkušenosti s vedením podřízených
  • Znalost informačních systémů Microsoft Dynamics AX/Microsoft Dynamics 365 nebo SAP S/4HANA
  • Zkušenosti s implementací IS výhodou
  • Zkušenosti s projektovým řízením.
  • Zkušenosti se správou PC, serverů, síťových technologií, příp. kamerovými systémy
  • Schopnost samostatně nastavovat strategii v IT oblasti, vést nebo řídit projekty
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 25 dní dovolené
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na penzijko
  • Mobil a notebook
  • Zvýhodněné stravování a cafeterie
  • Odměna za odpracované roky
  • Kurzy cizích jazyků (AJ nebo NJ)
  • Nástup možný ihned, ale rádi si na Vás počkáme. :)
  • Místo pracoviště: okres Ústí nad Labem

Mzda: 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - prodej a služby