Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer kvality / Quality specialist (až 50 tisíc)

referenční číslo: 57718 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajištění kvality je klíčový aspekt pro fungování firmy, a my to víme. Proto potřebujeme vás – specialistu, který dohlédne na dodržování procesů a standardů. Máte zkušenosti v kvalitě a hledáte dobře zaplacenou pozici s velkou mírou pravomoci? Pošlete nám životopis.
Povedete tým kvality Nastavíte procesy kvality a optimalizujete stávající Budete zodpovídat za vstupní, výrobní i zákaznickou kvalitu

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti kvality Praxe na obdobné pozici (je bonus) ŘP. Sk. B

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc Prémie ke mzdě Flexibilitu pracovní doby Závodní jídelnu Příspěvky na stravu Podporu růstu a vzdělávání Práci ve stabilní silné firmě Pokud jste z velké dálky, můžeme vám zajistit přes týden ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management