Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer prodeje

referenční číslo: 56754 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z mezinárodního obchodu a hledáte prestižní práci ve společnosti, kde si Vás budou hýčkat? Jsou Vaše komunikační schopnosti brilantní a disponujete komunikativní znalostí německého a anglického jazyka? Nevadí Vám cestování a na obchodních schůzkách se cítíte jak ryba ve vodě? Závod JUTA, divize zemědělských a obalových materiálů, hledá nového kolegu do týmu prodeje! Náplň práce: správa portfolia stálých klientů (Evropa) oživení databáze spících zákazníků účast na veletrzích, výstavách a dalších propagačních akcích sběr zákaznických požadavků, monitorování trendů a spolupráce s vývojem a výrobou zahraniční služební cesty

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technické myšlení řp. B praxe na podobné pozici a reprezentativní vystupování AJ a NJ na úrovni obchodní komunikace prozákaznický přístup a ochota cestovat

Nabízíme

práci u stabilního zaměstnavatele s kompletní podporou v době zaškolování možnost profesního růstu velmi zajímavé ohodnocení v poměru 60% fix + 40% dle plnění plánu 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko dotované stravování příspěvky na dovolenou a možnost využívat chatu v Krkonoších firemní školku pro Vaše ratolesti možnost firemního bytu a další odměny a benefity… Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Ostatní