Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer prodeje - fix až 50.000, auto i soukr. účelům #YTNYu

referenční číslo: 654b675e21a06cdb2773d012 | aktuálnost: 13.12.2023

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste zapálení pro stavební techniku a pohybujete se v oblasti obchodu jako ryba ve vodě? Pokud ano, pak právě Vás hledáme! Připojte se k našemu týmu, kde budete mít ve svém zaměstnání volnou ruku a možnost rozvinout svůj potenciál. Naše nabídka zahrnuje řadu lákavých benefitů, včetně automobilu k soukromým účelům, atraktivní provizní systém, dovolenou navíc, profesní rozvoj a mnoho dalšího.
Náplň práce:
- Obchodní činnost v oblasti stavební techniky
- Péče o stávající zákazníky
- Vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí na trhu
- Vytváření a vyhodnocování obchodní strategie

Požadujeme

- Praxe na obdobné pozici
- Obchodní a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič

Nabízíme

- Nadstandardní fixní plat - až 50 000 Kč + zajímavou provizi z prodeje
- Bonusy/Prémie
- 13. plat
- Služební automobil (i k soukromým účelům)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Občerstvení na pracovišti
- MultiSport karta
- Příspěvek na volnočasové aktivity
- Mobilní telefon, notebook
- Zaměstnanecké slevy
- Profesní rozvoj
- Zázemí stabilní společnosti
- Přátelský kolektiv

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita