Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer restaurace

referenční číslo: 55736 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci snů v krásné přírodě Lužických hor? Jste nadšenec do gastronomie s organizačními schopnosti a odvahou povznést naši restauraci mezi nejvyhledávanější místa v regionu? Dát ji punc jedinečnosti a vymyslet zcela nový koncept? Pak pro Vás máme nabídku, která Vás zaujme.
převezmete zodpovědnost za kompletní provoz restaurace, řídit a motivovat tým číšníků a zaměstnanců kuchyně, objednávat zboží, vyhledávat nové dodavatele a komunikovat s nimi, organizovat oslavy, svatby, firemní akce a lokální akce, podporovat marketing a lákat nové hosty, vyhledávat obchodní příležitosti a potenciální klienty.

Požadujeme

alespoň 5 let praxe z obdobné pozice v gastronomii, angličtina na komunikativní úrovni, němčina výhodou, zkušenost s vedením týmu, proaktivní přístup a energická osobnost, stresová odolnost, znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Skvělá pracovní příležitost pro seberealizaci. Budete obklopeni nádhernou přírodou a skvělým kolektivem. Finanční ohodnocení a benefity probereme při tel. rozhovoru.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair