Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer strategického nákupu

referenční číslo: 2000261023 | aktuálnost: 26.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která je předním výrobcem plastových dílů a podsestav pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer strategického nákupu.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za nastavení nákupní strategie pro tuzemský i zahraniční trh
  • Tvorba a realizace nákupních plánů
  • Nastavení a kontrola procesů vedoucích ke splnění nastavených plánů společnosti v oblasti nákupu
  • Zodpovědnost za vyhledávání nových potencionálních dodavatelů
  • Zajištění poptávkových řízení, výběr dodavatelů, uzavírání smluv s dodavateli
  • Jednání se současnými i novými dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru min. 5 let v oblasti automobilového průmyslu
  • Dobrá znalost AJ/NJ
  • Výhodu jsou zkušenosti v oboru vstřikování plastových dílů a přehled o materiálech
  • Schopnost věcné komunikace a argumentace, reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • 7hodinová pracovní doba
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností, 13. plat
  • Zajímavou práci v rodinné společnosti
  • Dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech
  • Zaměstnanecký úročený vklad
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Služební notebook a telefon
  • Týden placeného volna navíc
  • Stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání
  • Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.
  • Různé další výhody, např. MultiSport kartu
  • Místo výkonu práce: Český Dub

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Český Dub,

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Management

Profese: nákupčí, ředitel/manažer nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat