Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer účetního oddělení (110.000 - 145.000 Kč)

referenční číslo: 58927 | aktuálnost: 15.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Schopnost řešit složité účetní problémy je vaše superschopnost, vyznáte se v českých i německých finančních standardech a chcete mít možnost sestavit svůj vlastní tým?

Pak nám zašlete svůj životopis a zúčastněte se výberového řízení na pozici:

MANAŽER ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (110.000 - 145.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení oddělení finančního účetnictví
  • Příprava účetních závěrek dle CZ/DE GAAP
  • Podpora týmu při řešení důležitých úkolů
  • Úzká spolupráce s controllingem a treasury
  • Spolupráce s auditory, daňovými poradci atd.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - Ekonomického směru
  • Min 5 let praxe na obdobné pozici
  • Výborná znalost české a německé GAAP
  • Anglický jazyk - na komunikativní úrovni
  • Znalost systému SAP - PODMÍNKOU

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • SLUŽEBNÍ AUTO
  • HOMEOFFICE
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijko
  • A další zajímavé benefity...

Lokalita: Plzeň - Jih

Mzda: 120 000 - 150 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika