Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer údržby ve výrobě - až 90 000 Kč

referenční číslo: 57573 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost na vedoucí pozici v údržbě? Hledáte novou pracovní výzvu v Plzni? Pro jednu z našich menších výrobních společností s moderním prostředím hledáme Vedoucího pro technického oddělení a údržbu. Pokud máte zájem se o pozici dozvědět více, pošlete nám svůj životopis.
řízení a kontrola údržby strojů za účelem dosažení plynulého provozu koordinace menšího týmu vedení a delegování úkolů na úseku údržby plánování a organizace údržby dohled nad BOZP a PO na pracovišti spolupráce s výrobním oddělením na inovacích nákup náhradních dílů komunikace s dodavateli rozjezd nových projektů kontrola zařízení v budově - např. revize

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru předchozí zkušenost s vedením oddělením údržby angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

kvartální bonusy k fixnímu platu odměny v podobě mimořádné prémie 25 dní dovolené sick days příspěvek na stravování příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na penziní připojištění důkladné zaškolení na pozici jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management