Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer údržby - zlepšování procesů

referenční číslo: 55940 | aktuálnost: 18.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením procesů a údržby? Máte drive pro neustálé zlepšování výroby/údržby a chcete pracovat ve stabilní společnosti? Pak hledám právě vás a neváhejte se mi ozvat. Místo výkonu práce v Teplicích.
management tým o 9 lidech, vedoucí útvarů a podpůrné pozice implementace a rozšiřování kultury práce trvalého zlepšování dle manuálu a standardů plánování a řízení agendy řídícího výboru CI, měsíčního reportu CI a jeho komunikace napříč organizací závodu plánování a řízení nákladů vedení agendy zlepšovacích návrhů, řízení hodnotící komise monitoring plánování, výkonu a řízení výstupů z auditů

Požadujeme

ÚSO nebo VŠ obor strojní, elektro, chemicko-technologický, výrobní management nebo administrativa nehledám nováčka, hledáme profesionála, který má již odborné znalosti, nemusí mít dlouhou praxi, stačí do 2 let v této oblasti minimálně GreenBelt by byl fajn znalost technik a nástrojů Lean, Six-Sigma vysoká úroveň znalostí analytických nástrojů – Minitab a SPC (Statistical process control) diagramů podmínkou je zkušenost s využíváním AI diplomat, který dokáže motivovat ostatní vyjít ze své komfortní zóny angličtina na komunikativní úrovni k pozici není služební auto

Nabízíme

stabilní kolektiv zaměstnanců kvalitní tréninkové a školící programy, sdílení dobré praxe v rámci celé skupiny, podporu zkušených profesionálů účast v mezinárodních projektech mzdové ohodnocení odpovídající vašim znalostem účast na zahraničních seminářích a konferencích, práce v mezinárodních týmech roční bonus dárky a společné akce v průběhu rok 5 týdnů dovolené příspěvek do penzijního fondu systém Cafetérie Sodexo - měsíční příspěvky závodní stravování (výběr z 5-ti jídel a salátový bar)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079