Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer výroby | možnost HO a služební vůz

referenční číslo: 57783 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technický typ, který přesně ví, jak vést výrobu k těm nejlepším výsledkům? Ovládáte angličtinu a umíte to s lidmi? Pak jste to právě Vy, koho hledám! Staňte se Manažerem výroby v české zakázkové firmě.
Plánování a zajištění optimálního využití zdrojů výroby na týdenní a měsíční úrovni. Kontrola kvality a rychlosti odvedené práce, optimálního využívání nástrojového a strojního parku. Udržování přehledu o zdrojích (lidé, materiál, čas, dodavatelé, finance) a procesech (tok materiálu, výkresové dokumentace). Poskytnutí pravidelné zpětné vazby podřízeným a ostatním kolegům. Komunikace s projektovým vedením, zastřešení hladkého průběhu realizace po technické stránce. Řízení procesu při eskalaci s cílem odladění technologie. Zodpovědnost za dodržení BOZP a PO.

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření. Praxe min. 10 let v technickém odvětví, min. 5 let ve vedoucí pozici v prostředí automatizace. Komunikativní znalost angličtiny - úroveň B2. Znalost mechaniky a orientace v technické dokumentaci. Schopnost samostatně plánovat a organizovat práci ve výrobě. Schopnost jednat se zákazníky, řízení týmu. Samostatnost, zodpovědnost, preciznost. Technické know how, znalost výrobních postupů a procesů. Schopnost přicházet s řešením, dotahovat věci do konce.

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti. Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami v oblasti průmyslové automatizace. Motivující finanční ohodnocení s bonusy dle plnění projektů. Podpora vzdělávání na základě stanovení osobních cílů jednotlivce, který Vám umožní se rozvíjet jak profesně, tak osobnostně. Flexibilní pracovní dobu. Možnost home office. Služební automobil i k soukromým účelům. Příspěvek na penzijní a životní připojištění. Příspěvek na trávení volného času. Dotované firemní stravování.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl