Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer výroby - tier 2 (85 000 Kč + auto)

referenční číslo: 58230 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v plastikářské výrobě a chcete je uplatnit ve stabilní rodinné společnosti? Pak je tato nabídka přesně pro Vás!

MANAŽER VÝROBY - TIER 2 (85 000 Kč + auto)

Náplň práce

  • vedení výroby (70 lidí)
  • sledování a plnění stanovených ukazatelů (výrobní plán, produktivita, zmetkovost, kapacita strojů, produktivita atd.)
  • kooperace s ostatními útvary společnosti
  • administrativa

Požadujeme

  • zkušenosti z obdobné pozice (plastařina nebo gumárenství, vedení lidí) - podmínkou
  • znalost normy IATF 1649, štíhlá výroba
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni s tím, že se bude člověk dále vzdělávat
  • schopnost motivovat podřízené a řešit výkyvy ve výrobě

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • mobilní telefon, notebook
  • 6 měsíční zkušební dobu s možností prodloužení na neurčito
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce: Hranice

Mzda: 80 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba