Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer zakázek - stavbyvedoucí

referenční číslo: 2000250074 | aktuálnost: 27.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, jehož zaměření je do oboru stavebnictví a architektury a realizuje zajímavé projekty v oblasti kancelářských prostor a interiérových vestaveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer zakázek – stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • samostatné vedení zakázek, řízení přidělené stavby a koordinace vlastního týmu pracovníků
  • koordinace zásobování stavby a výběr vhodného materiálu
  • koordinace a kontrola realizace technologií
  • podílení se na výběru a zasmluvnění subdodavatelů
  • předání a převzetí díla od subdodavatelů a investorovi
  • jednání s projektanty a investory
  • kontrola nákladů stavby a návrhy úspor
  • příprava rozpočtů a objednávek
  • projektová koordinace stavební ale i technologické částí stavby
  • zpracování cenových odhadů a ocenění dílčích prací
  • možnost využití AJ na komunikativní úrovni

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou – výhodou pozemní stavitelství
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • kreativní práci na HPP v přátelském zázemí menší firmy
  • platové ohodnocení 60 000 – 70 000 Kč
  • notebook, telefon a firemní auto i pro soukromé účely
  • firemní akce
  • pracoviště v nových kancelářích administrativního centra Hadovka Office Park v Praze 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: project manager, stavbyvedoucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Firemní akce