Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulační dělníci/kontrolor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29512000711 | aktuálnost: 28.06.2024

IVEP, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- vstupní kontrola nakupovaného materiálu a komponent dle objednávek a technické dokumentace
- manipulace a naskladnění dílů na sklad a pracoviště dle výrobní dokumentace
- provádění předepsané kontroly vyrobených dílů dodaných z kooperace
- kontrolní činnost v rámci technologického procesu výroby a evidence neshod
- hlášení nedostatků v jakosti dodávek a výrobků
- spolupráce s manažerem kvality, vedoucím výroby a technology

Požadavky:
- vzdělání SOU/SŠ technického směru (lze nahradit přiměřenou praxí)
- orientace ve výkresové dokumentaci a zkušenost s meřením ve strojírenské výrobě (není podmínkou, rádi naučíme)
- samostatnost, pečlivost
- základní znalosti ovládání PC (MS Office)
- znalost práce v ERP systému (my používáme Helios iNuvio) výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- kolektiv ochotně podající ruku v případě jakýchkoliv dotazů

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazykové kurzy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vídeňská 137/117a, Brno, 61900

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

IVEP, a.s.