Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulační dělník/ce v plastikářské výrobě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17445550784 | aktuálnost: 27.06.2024

KM konsult s.r.o.

Upřesňující informace

Pracoviště Zdounky
- Náplň práce: obsluha vstřikolisu a vytlačovací linky pro výrobu plastových dílců, nejčastěji dopravního značení jako jsou silniční směrové sloupky, balení hotových výrobků, ukládání na přepravní palety a příprava k expedici, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně.
- Požadujeme: vhodné i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, výbornou pracovní morálku, oprávnění na VZV výhodou
- Nabízíme: závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,pracovní doba - střídání směn Pondělí až Pátek 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.

- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na
tel. +420 777 776 355 p.Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zborovská 253, Zdounky,

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy