Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulant/ka skladu - zásobování

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29590900705 | aktuálnost: 06.07.2024

Hügli Food s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Telefonicky: 321 759 614, 321 759 617 - pravidelné pohovory se zájemci
E-mailem: zuzana.sustova@huegli.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* obsluha nízkozdvižného vozíku
* zásobování výroby surovinami a materiálem ze skladu a obráceně, převoz palet
* dodržování pracovních postupů

NABÍZÍME:
* zajímavé finanční ohodnocení - mzda od 27.000,- Kč/měsíc - možnost profesního růstu a tím i mzdy
* příplatky za směnu - odpolední 5%, noční 15%
* pravidelná roční valorizace mezd
* roční bonus
* věrnostní bonus - zahrnutý také v měsíční mzdě
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 20.000 Kč
* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* práce na HPP
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* příspěvek zaměstnavatele na penzi
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba - plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
* možnost profesního růstu

OČEKÁVÁME:
* SOU bez maturity, zaškolení při nástupu
* ochota pracovat ve 3-směnném provozu
* směny: po-pá - ranní 6.00-14.00h/ odpolední 14.00-22.00h/ noční 22.00-06.00h
* dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000,- Kč
* zajímavé finanční ohodnocení - růst z pozice Trainee přes Junior na pozici Senior
* odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
* práce na HPP - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
* pozice je vhodná pro muže i ženy

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 426, Zásmuky, 28144

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy