Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulant/ skladník - 3 směny

referenční číslo: 57488 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš stabilní a dlouhodobou práci ve skladu? Automotive společnost, která se zaměřuje na výrobu loketních opěrek do aut pro světové značky, právě hledá posily do svého týmu! Nabízíme možnost rychlého přestupu do kmene a spoustu skvělých benefitů.
práce na 3 směny manipulace s VZV a manipulační technikou běžné činnosti spojené s prací ve skladu

Požadujeme

zkušenost s prací ve skladu a s obsluhou VZV je výhodou, nikoliv podmínkou ochota pracovat v třísměnném provozu spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

hodinová mzda 138,20 Kč + až 21,5 % prémie stravenkový paušál při noční směně dotované závodní stravování zvýhodněné vstupenky na hokej a fotbal postupné navyšování mzdy dle délky zaměstnání možnost rychlého kariérního růstu a přechodu do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba