Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Market Type Performance Specialist

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29566360772 | aktuálnost: 28.06.2024

Notino, s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADAVKY
- Analytické dovednosti, Spolehlivost, Proaktivita, Odolnost vůči stresu, samostatnost
- Schopnost práce v angličtině
- Znalost performance marketingu a jeho nástrojů,
- Znalost marketingových metrik v rámci performance marketingu
CO BUDETE DĚLAT?
- Zodpovídá za plnění profitability svěřeného market typu
- Řídí dlouhodobý performance svěřeného market typu pro maximalizaci profitability
- Definuje finální obratové a maržové plány a sleduje jejich plnění u jednotlivých brandů v rámci svěřeného market typu
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
- Proaktivně přicházet s návrhy, jak skrze možné nástroje podpořit preformace svěřeného market typu
- Spolupráci na rozvoji přesnosti predikcí veškerých příjmů a výdajů firmy v rámci svěřeného market typu

cafeterie, stravenky, příspěvek na Multisport, Little extras, výhodný tarif mobilních služeb

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Londýnské náměstí 881/6, Brno, 63900

Region: Jihomoravský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince