Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Marketing AND sales assistant

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28994300750 | aktuálnost: 28.06.2024

SLK Trade s.r.o.

Upřesňující informace

Jsme sehraný kolektiv 5 žen a do našeho e-shopu se spodním prádlem v Chlumci n.C. hledáme milou kolegyni/ milého kolegu na místo administrativního a marketingového pracovníka.
Zkušenosti s fakturací a grafickými programy, vlastnosti jako pečlivost, selský rozum a zodpovědný přístup k práci budou velkou výhodou.
Pracovní náplň:
" Vše okolo vyřízení objednávek - fakturace, zákaznická péče a podpora
" Copywriting - pěkné texty, popisy a e-maily
" Tvorba newsletterů a bannerů
" Příspěvky na Facebook, Instagram, Pinterest a další sociální sítě
" A mnoho další různorodé a tvůrčí práce.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Mládežnická 596, Chlumec nad Cidlinou, 50351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy