Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Marketing Support s přesahem do HR

referenční číslo: 55861 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nadšeného a kreativního kolegu se zájmem o oblast marketingu a HR, který nám pomůže s tvorbou prezentací, newsletterů, grafických materiálů apod. Pokud tě baví práce s PowerPointem, Canvou a máš cit pro detail, jsi ten pravý pro nás!
tvorba prezentací v PowerPointu (grafická úprava prezentací, zajištění jejich vizuální atraktivity) návrhy newsletterů (vytváření zajímavých a poutavých newsletterů pro naše klienty) příprava grafických materiálů pomocí nástroje Canva spolupráce na tvorbě příspěvků na LinkedIn a Facebook tvorba obchodních materiálů a nabídek lokalizace globálních průzkumů psaní a úprava emailové komunikace pomoc při organizaci eventů ad hoc požadavky dle aktuálních potřeb týmu

Požadujeme

zkušenost s grafickou úpravou prezentací a materiálů výbornou znalost nástrojů PowerPoint a Canva kreativitu a schopnost vytvářet vizuálně atraktivní obsah schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat v týmu flexibilitu a schopnost rychle reagovat na ad hoc požadavky výbornou znalost českého jazyka

Nabízíme

možnost profesního růstu a rozvoje flexibilní pracovní dobu a občasnou práci z domova příležitost podílet se na zajímavých projektech zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu přátelskou firemní kulturu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek