Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Marketingový Specialista

referenční číslo: 55903 | aktuálnost: 06.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro úspěšnou firmu, která vyvíjí a vyrábí chytrá přístupová řešení zabezpečující budovy a majetek, a dodává je do celého světa, hledáme Marketingového specialistu. Firma má úžasné, hi-tech produkty. Turnikety kombinují sofistikovanou technologii s prvotřídním produktovým designem a dostává se tak do světoznámých instalací. Má v ruce hmatatelný produkt, se kterým se dá marketingově velmi pěkně pracovat.
Čeká Vás široký záběr práce. Kromě správy webu, digitálních platforem, přípravy marketingových materiálů, řízení interní komunikace, veletrhů a milionu dalších věcí, budete i aktivně spolupracovat s obchodním týmem a komunikovat s celosvětovou distributorskou sítí. A když si na to troufnete, tak vás čeká vedení naší Marketing Trainee. Nemáme korporátní strukturu a práce tedy není tolik svazující. Dostanete perfektní prostor pro tvoření, vlastní nápady a realizaci. Určitě Vám nemůžeme nabídnout klidnou práci, kde na Vás nebude vidět. Pokud ale očekáváte něco jiného – drive firmy, výborný produkt, možnost za sebou vidět skvělé výstupy, pak Vás velmi rádi uvítáme na osobním pohovoru.

Požadujeme

Koho hledáme?
Šikovného člověka, který se nechce v práci nudit a má tvořivého ducha.
Vidí za sebou jasné výsledky v marketingu.
Zvládne s přehledem pracovat na několika věcech najednou.
Rád tvoří, nezalekne se novinek a marketing ho prostě baví.
Je zvyklý odvádět pečlivou práci.
Má vysokoškolské vzdělání.
Potřebujete aktivní znalost angličtiny.

Nabízíme

Práci pro rychle rostoucí hi-tech společnost. Přátelskou a rodinnou atmosféru. Bohaté příležitosti pro profesionální růst. Stabilní práci v mezinárodním prostředí. Mzdu podle vašich zkušeností. 5 týdnů dovolené. Flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova. Jazykové kurzy angličtiny. Firemní akce v průběhu roku. Závodní dotované stravování – oběd za 22 Kč.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, IT - vývoj aplikací a systémů, Marketing, reklama, public relations, Řemesla, výroba