Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Marketingový specialista junior

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29680920779 | aktuálnost: 17.08.2024

RAVAK a.s.

Upřesňující informace

Pozice: Marketingový specialista junior

Mzda: 30 000 Kč

Popis pozice
o spolupráce na správě a editaci webu i e-shopu RAVAK a jejich jazykových mutací
o aktualizace vizuálního a textového obsahu webu, přidávání novinek
o e-commerce, tvorba produktových podkladů pro obchodní partnery
o práce s nástrojem pro vyhledávání produktů na webu a e-shopu RAVAK
o zadávání překladů a jejich kontrola
o příprava podkladů pro prezentaci značky a produktů RAVAK na sociálních sítích
o spolupráce na realizaci kampaní a dalších marketingových aktivit
o spolupráce s kolegy zejména z marketingu, produktového managementu, obchodu, exportu, s dceřinými společnostmi RAVAK, překladatelskými a mediálními agenturami apod.

Odborný profil
o VŠ/SŠ vzdělání (marketing výhodou)
o zájem o online marketing, digitální marketing, e-commerce, copywriting, grafiku apod., předchozí zkušenosti výhodou
o dostatek kreativity a dobrých nápadů, komunikativnost a proaktivní přístup, systematičnost, spolehlivost, dobrá organizace vlastní práce
o znalost AJ na pokročilé úrovni, další jazykové dovednosti výhodou
o pokročilá znalost MS Office, znalosti grafických programů výhodou
o vhodné i pro absolventy

Místo výkonu práce: RAVAK a.s.
Obecnická č.p. 285
Příbram I
Zahájení výběrového řízení (osobní pohovory): srpen 2024
Nástup do pracovního poměru: dle dohody

Pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené. Příspěvky na kulturní akce, sportovní aktivity, preventivní lékařskou péči. Závodní stravování. Školení a kurzy včetně dotačních vzdělávacích projektů.

Kam poslat: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Obecnická 285, Příbram, 26101

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

RAVAK a.s.