Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Masér/masérka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17448970713 | aktuálnost: 05.07.2024

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky

Upřesňující informace

Kašparová Petra, tel.: 221462453, e-mail: kasparova@sons.cz

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, z.s. (SONS) provozuje v Praze masáže zrakově postiženými maséry. Momentálně rozšiřujeme tým a hledáme masérku nebo maséra na částečný úvazek, ideálně osobu se zrakovým postižením. Nabízíme dlouhodobou spolupráci se stabilní neziskovou organizací, práci na území hlavního města.

Požadujeme:
- zkušenosti v oblasti klasických masáží
- absolvované kurzy a certifikáty v oblasti dalších masáží jsou výhodou
- příjemné jednání, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme:
- práci na částečný úvazek na pracovní smlouvu
- odpovídající platové ohodnocení
- zázemí spolehlivé neziskové organizace

Náplň práce:
- poskytování masáží na několika místech v rámci hlavního města

Směnný provoz: Neurčeno

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 27 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krakovská 1695/21, Praha, 11000

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený