Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik, 1 směna, 30 000-40 000 Kč

referenční číslo: 57051 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta v oblasti výroby a prodeje hydraulické techniky hledáme kandidáty na pozici Mechanik.
montážní a servisní práce ve výrobní hale a v prostorách našich zákazníků montáž a opravy hydraulických / pneumatických systémů a jejich prvků opravy hydraulických válců spolupráce s ostatními členy našeho týmu práce jen na ranní směny práce na zakázkách (nesériová výroba)

Požadujeme

znalosti v oboru hydrauliky či pneumatiky jeřábnický/vazačský průkaz/svářečský průkaz výhodou ŘP sk. B ochota absolvovat školení v Chomutově (3 - 6 měsíců)

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy možnost vzdělávání a školení 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování 100,-Kč/den plně hrazený zaměstnavatelem poukázky do vybraných obchodů v hodnotě 3000,-Kč/rok příspěvek na dovolenou až 6500,-Kč/rok výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl