Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik/čka - opravář/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29620700754 | aktuálnost: 07.07.2024

STV GROUP a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika elektrického příslušenství, údržba, seřizování a generální opravy příslušenství (alternátory, startéry, palivová čerpadla, dynama, atd…), montáž dodatečné výbavy
měření elektrických veličin, čtení a používání technické dokumentace
POŽADAVKY: orientace v el. rozvodech automobilů a el. schématech, pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek na dopravu, příspěvek za docházku dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost osobního rozvoje (školení, průkazy…)
KONTAKT: telefonicky 6-14 hod, e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bořiny 1145, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity