Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik (elektrikář/autoelektrikář 12v/230 v) - zajímavá a pestrá práce

referenční číslo: 2000318177 | aktuálnost: 03.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, menší, o to více stabilní a rostoucí českou firmu, jež poskytuje kompletní servis v rámci karavanů a obytných vozů, hledáme nového manuálně zručného, šikovného a spolehlivého kolegu či kolegyni na pozici Mechanik (elektrikář/autoelektrikář 12V/230 V).

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce spočívá v instalaci 12V nezávislých systémů (baterie, nabíjení z alternátoru, solární nabíjení, TV antény, alarmy, měniče) s měničem napětí 12/230V. Dále instalace 12V a 230V spotřebičů, včetně vedení kabeláže v obytném voze nebo karavanu
  • Práce je vhodná pro údržbáře, kutily, ale i absolventy s technickým zaměřením

POŽADUJEME:

  • Pozice je vhodná pro elektrikáře nebo autoelektrikáře s přesahem do 230V, jedno nebo druhé elektro je podmínkou
  • Požadujeme samostatnost v práci s 12V a 230V rozvody. Techniku karavanu rádi zaučíme
  • Řidičský průkaz skupiny B (případně C, E je výhodou, nikoliv však podmínkou)
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME:

  • STABILITU – stabilní práci (máme plný kalendář zakázek) a více než 13 let historie firmy
  • FLEXIBILITU – flexibilní pracovní dobu, na všem se lze domluvit
  • ZÁZEMÍ – velmi různorodou a zajímavou práci v čistém prostředí a vybavenou dílnu
  • DOBROU ODMĚNU: 40 000 – 60 000 Kč dle šikovnosti a výkonu
  • ZAUČENÍ – předchozí zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, rádi Vás vše naučíme, máme zkušené kolegy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost půjčení obytného vozidla
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práce na pracovní smlouvu HPP, možnost i zkrácený úvazek, brigáda či IČO
  • Místo výkonu práce a naší dílny: Praha 9 – Horní Počernice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Profese: autoelektrikář, automechanik, elektrikář, mechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny