Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik na údržbě, nástup přímo do kmene

referenční číslo: 56868 | aktuálnost: 13.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší firmy v Ostravě, která se zabývá automotive výrobou, hledáme nového kolegu na pozici Mechanik na údržbě. Dej nám o sobě vědět a zašli nám svůj aktuální životopis. Nástup přímo do kmene společnosti.
Opravy a údržba strojů a nástrojů Ve spolupráci s elektrotechnikem zajištění chodu výrobních linek Odstraňování poruch na zařízeních Provádění preventivních kontrol strojů a zařízení Úzká spolupráce s oddělením výroby při řešení operativních problémů

Požadujeme

ÚSO technického směru praxi v opravách výrobních zařízení praxi ve výrobní společnosti podmínkou ochotu učit se novým věcem výhodou: znalost obrábění na konvenčních strojích, znalost svařování metodami MIG, MAG, znalost ABB robotů, HW PLC Simatic S7, VZV průkaz, svářečský průkaz, znalost frekvenčních měničů

Nabízíme

mzdu od 33 000 Kč/hrubého, dle zkušeností nástup přímo do kmene dovolená navíc odměny ke mzdě stravenkový paušál 174 Kč/směna příspěvek na penzijní připojištění kafeterie až 12.000 Kč / rok 13. plat vánoční balíčky odměny při pracovních a osobních výročích možnost zvyšování kvalifikace sportovní, kulturní akce a další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl