Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik pneu a hydrauliky

referenční číslo: 55745 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské firmy v Havrani hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik pneu a hydrauliky.
Montážní a servisní práce v naší výrobní hale (těžký průmysl) Montáž a opravy hydraulických / pneumatických systémů a jejich prvků Preventivní údržba Práce na 12 hodinové směny (ranní, ranní, volno, volno, noční, noční)

Požadujeme

Výuční list nebo SŠ vzdělání ideálně v oboru strojní (výhodou, nikoliv podmínkou) Samostatnost při řešení technických problémů Schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy Orientace na výkon a kvalitu práce Znalost hydrauliky a pneumatiky

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus Bohatý bonusový a benefitní systém Příspěvek na dopravu Variabilní složka mzdy Vánoční bonus, odměna za pracovní výročí Dovolená navíc Příspěvek na penzijní připojištění a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)