Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik pro výrobu a montáž CNC řezacích strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29416740794 | aktuálnost: 06.07.2024

Vanad 2000 a.s.

Upřesňující informace

- mechanik pro výrobu a montáž moderních CNC řezacích strojů pro termické dělení materiálu laserem, plazmou a autogenem
-prac. náplň: montovat různorodé mechanické díly, balit hotové stroje a připravovat je k expedici, instalovat hotové stroje u zákazníků v různých koutech světa, servisovat stroje u zákazníků
-požadujeme: spolehlivost, zručnost, pečlivost, znalost výkresové dokumentace, řid. průkaz B, znalost dalšího cizího jazyka výhodou
-prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Riegrova 824, Golčův Jeníkov, 58282

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy