Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik - údržbář (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29648580785 | aktuálnost: 21.08.2024

AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Tobiášová Marie, tel.: 777 676 428, Po - Pá 8 - 13:30 hod
e-mail: m.tobiasova@ais-systeme.de
osobně: Velký Osek, Po - Pá 8 - 13:30 hod.

Požadujeme:
- osobnost se smyslem pro systém a pořádek
- flexibilitu
- praxe ve výrobní firmě min. 3 roky - automotive výhodou
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- znalost vyhlášky 50/78 Sb §6 - výhodou.

Náplň práce:
- provádí základní, průběžnou údržbu strojů drobné mechanizace a jejich opravy
- zajišťuje pravidelné kontrolní prohlídky technického stavu strojů a zařízení
- spolupracuje na plynulosti výroby bez zbytečných prostojů
- komunikuje s pracovníky obsluhy strojů a kontroluje s nimi stav výrobních zařízení a jejich způsobilost pro výrobu
- provádí opravy, seřizování, přestavby, demontáže / montáže strojů a zařízení ve výrobě
- spolupráce se seřizovači a nástrojaři
- dodržování úklidu na pracovišti a dodržování BOZP.

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity - za docházku, za loajalitu…….
- stravenkový paušál
- penzijní připojištění.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 33 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Prokopa Holého 780, Velký Osek,

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity