Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik/údržbář strojů na zpracování plastů - Hranice

referenční číslo: 57691 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Otevírá se možnost pro šikovného údržbáře, znalý oprav vstřikovacích lisů, avšak není to podmínkou. Podmínkou je znalost hydrauliky a pneumatiky a vzdělání ve strojírenském oboru.
preventivní údržba a opravy vyfukovacích/vstřikovacích lisů zjišťování a odstraňování poruch

Požadujeme

min. vyučen ve strojírenském oboru (mechanik, mechatronik, zámečník apod.) schopnost čtení technických výkresů znalost pneumatiky a hydrauliky praxe v mechanické údržbě výhodou ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

zázemí mezinárodní společnosti a unikátních projektů. odborná školení a možnost osobního rozvoje. flexibilní pracovní doba. 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl