Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Měřicí technik (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 57883 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti na obdobné pozici, kde jste pracoval/a s různými druhy měřicích zařízení? Nedělá Vám problém orientovat se v technických výkresech a nevadí Vám pracovat ve 2 směnném provozu? Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

MĚŘICÍ TECHNIK (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Měření na 3-souřadnicovém měřícím zařízení
  • Zpracování výsledků naměřených hodnot
  • Zajištění poradenství v oblasti měření
  • Řešení problémů zjištěných v rámci měření

Požadujeme

  • Vzdělání technického oboru
  • Zkušenosti s měřícími zařízeními/měřidly
  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost MS OFFICE
  • Ochotu pracovat na 2 směny - ranní/odpolední

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a moderní společnosti
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Dovolenou navíc
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti