Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik 3D měření

referenční číslo: 55180 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat v nové moderní výrobní hale? V inspirativním prostředí? Za atraktivní mzdu? Aktuálně se ve společnosti, jež se zabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních produktů pro autmotive průmysl, otevřela pozice Technika měřícího zařízení. Pokud je to něco pro Vás, tak čtěte dále!
Provádět měření úloh na 3-souřadnicovém měřícím zařízení Vyhodnocovat výsledky měření a zároveň informovat zadavatele o výsledcích Zpracovávat analýzy měření dle požadavků Spolupracovat na řešení problémů zjištěných při měření Navrhovat metodiky a postupy měření Poskytovat poradenství v oblasti měření

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření Zkušenost na oddělení kvality a s 3D měřením Základní orientace v technické dokumentaci/výkresech Základní znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme

Prémie od 1.měsíce Extra týden dovolené navíc Dotovanou stravu na pracovišti Příspěvek na životní připojištění, penzijní pojištění, příspěvky na sport A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl