Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mezinárodní obchodník – balicí stroje

referenční číslo: 56013 | aktuálnost: 27.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste obchodník tělem i duší a baví vás technické produkty? Pro našeho klienta se sídlem nedaleko Benešova hledáme zkušeného kandidáta na pozici obchodníka. Vaší velkou výhodou bude, pokud znáte sortiment balicích strojů nebo související produkty.
Vyhledávat nové obchodní příležitosti v Čechách, ale především v zahraničí. Úzce spolupracovat s kolegy z výrobního závodu a hledat pro klienta to nejlepší řešení. Budovat dlouhodobé vztahy s klienty. Ve výrobním závodě musíte být pouze 1 - 2 dny v týdnu, jinak se jedná o práci v terénu, je tedy jedno, z jaké jste lokality, pokud jste ochotný cestovat.

Požadujeme

Máte prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici. Máte zkušenosti s B2B businessem. Jste technicky zaměřený - buď jste prodával technické produkty nebo máte například strojírenské vzdělání. Jste komunikativní, baví vás práce v terénu a budování vztahů se zákazníky. Bez problémů se domluvíte anglicky.

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den Flexibilní pracovní doba Služební automobil i pro soukromé účely
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup