Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr - denní směna a služební automobil!

referenční číslo: 56051 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením lidí? Baví Vás organizovat svěřené úkoly, hledáte práci v terénu a dokážete si poradit i s běžnou administrativou? Pro společnost, která se zabývá pracemi na silnicích a dálnicích (údržba, montáže svodidel, dopravní značení apod.), hledám kolegu na pozici Mistra/Stavbyvedoucího! Pozice je vhodná jak pro uchazeče ze stavebního oboru, tak i třeba pro mistry z výrobní sféry nebo služeb, kteří už nechtějí být zavření ve dne v noci ve výrobních halách. Náplň práce: vedení pracovních skupin (10 - 30 lidí) plánování a rozdělování zakázek návrhy a kontrola pracovních postupů zajištění materiálu a strojového vybavení dohled nad BOZP vedení deníku, podkladů k fakturaci a další administrativa

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání řp. B zkušenosti s vedením lidí selský rozum a dobré organizační schopnosti práce na PC - uživatelsky důslednost a spolehlivost

Nabízíme

stabilní a pestrou práci fixní i bonusovou složku mzdy kvartální odměny služební automobil i k soukromým účelům stravenky 1 směnný režim (6 - 14:30) mobil, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair