Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr montáže, 2 směny, 45 - 55 000 Kč

referenční číslo: 51814 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Obsazujeme pozici Mistra montáže do společnosti sídlící v Nýřanech. V případě zájmu zjistit o pozici více, nám neváhejte zaslat Váš životopis.
Plánování, organizace a dohled nad denními provozními činnostmi výrobního oddělení Zajištění dodržování produktivních cílů a plnění výrobních plánů Sledování a optimalizace výrobních procesů za účelem zlepšení výkonu a efektivity Vedení a školení týmu 30 zaměstnanců v oblasti výroby a bezpečnosti práce Dodržování bezpečnostních a pracovních standardů

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání Zkušenost s vedením týmu lidí Anglický jazyk minimálně na základní úrovni Znalost MS Office na pokročilé úrovni (především MS Excel) Práce na 2 směny

Nabízíme

příspěvek na dopravu stravování zdarma bonus na Vánoce a dovolenou roční bonusy příspěvek na penzijní a životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy odměny za pracovní výročí a životní jubileum cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl