Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr montážních prací - Elektro

referenční číslo: 56957 | aktuálnost: 15.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta.
řízení realizace přidělených zakázek koordinace činností subdodavatelů řízení montážních prací podle projektové dokumentace, smlouvy o dílo, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladů zpracování technického, technologického a organizačního řešení dohled nad dodržováním technických norem, technologických předpisů, pracovně-právních předpisů, BOZP a PO zodpovědnost za konečnou kvalitu předávaného díla

Požadujeme

VŠ,SŠ elektro (studium ukončené maturitou) platná elektro vyhláška 50/78 Sb., zák. 250/2021Sb., NV194/2022 Sb. anglický jazyk na středně pokročilé úrovní odborná praxe výhodou (pozice je vhodná i pro čerstvé SŠ a VŠ absolventy) znalost MS Office

Nabízíme

roční bonus multisportkarta týden dovolené navíc 2 sick days 95,- stravenky akciový zaměstnanecký program mobilní tarif příspěvěk na životní a penzijní pojištění zdravotní přípojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Stavebnictví, projekce, architektura