Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

⚡️Mistr montážních prací Elektro⚡️

referenční číslo: 57813 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledá se Superhdina (nejen) s elektrikou v malíku! Jsi ten typ člověka, co dokáže zorganizovat montážní tým rychleji než superhrdina zlikviduje padoucha? Baví tě koordinovat subdodavatele jako šachovou partii? Pak hledáme právě tebe!
Řízení zakázek – tvá schopnost multitaskingu bude legendární Koordinace subdodavatelů – budeš jejich šéf, guru a navigátor Řízení montáží podle projektu, smluv a harmonogramu Technická a technologická řešení – tvá kreativita nás zachrání, když projekt začne "hořet" Dohled nad normami a předpisy – BOZP, PO a další zkratky už máš v malíku, že?

Požadujeme

SŠ/VŠ elektro – maturitní vysvědčení ti k tomu bude slušet. Platná elektro vyhláška 50/78 Sb. – žádná elektrická nehoda tě nerozhodí. Angličtina na středně pokročilé úrovni – protože "yes" a "no" nám nestačí. MS Office – to je základ, jak chleba k máslu. Praxe je výhodou, ale pokud jsi čerstvý absolvent, taky jsi náš člověk!

Nabízíme

roční bonus multisportkarta týden dovolené navíc 2 sick days 95,- stravenky akciový zaměstnanecký program mobilní tarif příspěvěk na životní a penzijní pojištění zdravotní přípojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Stavebnictví, projekce, architektura