Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr na údržbě (40 - 55.000 KČ)

referenční číslo: 58293 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nového kolegu, který dokáže samostatně vést svůj tým a prostředí automotive mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

Náplň práce

  • Organizovat opravy a zajišťovat náhradní díly s podporou ostatních oddělení
  • Plánovat a řídit rozsáhlé opravy, roční kontroly a preventivní údržbu
  • Správa spotřeby náhradních dílů
  • Sledování termínu a plánu oprav
  • Komunikace s interními i externími partnery
  • Rozdělovat a řídit práce včetně kontroly jejich provedení

Požadujeme

  • SŠ technického směru (mechanika/elektro)
  • Zkušenosti s vedením týmu ve výrobě
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • Schopnost efektivního a samostatného rozhodování
  • Férové jednání

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13 plat
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy/premie

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl