Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr obrobny pro letecký průmysl

referenční číslo: 55081 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozjeďte svou karieru v leteckém průmyslu. Pro klienta s tradicí výroby letounů od roku 1919 obsazuji pozici MISTR OBROBNY.
Probíhá zde výroba od prvního šroubku do poslední matičky Organizace a vedení týmu cca 40 lidí Schopnost analýzy dat a jejich prezentace na denních poradách Zodpovědnost za plnění plánů výroby i zodpovědnost za kvalitu Podílení se na výběru nových lidí do týmu Podílení se na modernizaci a zvyšování efektivity produkce

Požadujeme

Znalost strojírenství – hlavně obrábění Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

5 týdnů dovolené Bonusy až 20% Smlouvu přímo kdo kmene Nadstandartní příplatky 4% na Cafeterii nebo penzijní pojištění Příspěvek na stravování 100 Kč – obědové menu zdarma Čisté pracovní prostředí 2směnný provoz Spousta akcí pro vás i vaše rodiny v průběhu celého roku Skvělá dostupnost z Prahy a parkoviště, kde vždy zaparkujete
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Věda a výzkum