Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr/ová svařovny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29627720741 | aktuálnost: 05.07.2024

ASSMONT s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE:
První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00-11:00 a 13.00 - 16:00 hod. nebo e-mailem.

Řízení a organizace práce na výrobním úseku - Svařovna"; vedení a profesní rozvoj podřízených zaměstnanců; zajišťování plnění úkolů stanovených plánem výroby; spolupráce s plánovačem výroby, kontrolorem kvality, mistry ostatních úseků a vedoucím výroby; evidence docházky, příprava plánu směn a další související administrativa; zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a ochrany životního prostředí, pracovních a technologických předpisů na pracovišti; zajišťování nápravných opatření u nalezených neshodných výrobků; návrhy optimalizace výrobních postupů a procesů na pracovišti.

POŽADUJEME:

- min. odborné vzdělání technického směru a min. praxe 5 let v oboru svařování,
- znalost normy EN 1090-2,
- výbornou orientaci v technické dokumentaci a výkresech,
- znalost práce na PC (MS Office),
- zkušenost s vedením lidí,
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, výborné komunikační a organizační schopnosti,
- znalost NJ/AJ velkou výhodou.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jaroslava Ježka 925/20, Jeseník, 79001

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity