Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr rozpisu - provozní technolog

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29682960786 | aktuálnost: 16.08.2024

Krnovské opravny a strojírny s.r.o.

Upřesňující informace

místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov
Požadujeme:
o SŠvzdělání
o Technické myšlení a velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
o Zkušenosti s tvorbou technologických postupů
o Svědomitost, zodpovědnost a flexibilita
o Schopnost týmové práce
o Dobrá uživatelská znalost práce s PC, především Excel
o Znalost prostředí IS SyteLine výhodou
Pracovní náplň:
o Prohlídka železničních vozů při přístavbě do opravy
o Identifikace úbytků a poškození
o Příprava předpisu práce, konstrukčního kusovníku opravy
o Ověřování norem spotřeby času i materiálu na dílně
o Aktualizace a optimalizace stávajících postupů
o Práce s informačním systémem společnosti

NABÍZÍME: odměny a prémie, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně, příspěvek na dopravné

Hlásit se na e-mail nabor@kos.cz nebo na tel. č. 554 605 407 /8-13 hod./

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 800 - 38 050 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Stará Ježnická 1556/1, Krnov, 79401

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity