Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr | Seřizovač strojů

referenční číslo: 55087 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a šikovného mistra seřizovače strojů, který má praxi v oboru a znalosti výkresové dokumentace.
Seřizování a údržba strojů: Zajištění bezproblémového chodu výrobních zařízení. Kontrola kvality: Dohled nad kvalitou vyráběných produktů a dodržování výrobních postupů. Koordinace týmu: Vedení malého týmu operátorů do 20 lidí

Požadujeme

Praxi v seřizování strojů: Praktické zkušenosti v oboru jsou nutností Znalost výkresové dokumentace: Schopnost číst a interpretovat technické výkresy Technické myšlení: Schopnost rychle a efektivně řešit problémy Zodpovědnost a pečlivost: Důraz na detail a preciznost v práci

Nabízíme

Stabilní zaměstnání: Jistota dlouhodobé spolupráce a pravidelného příjmu. 23 dní dovolené + 2 sick days Stravenky Příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl