Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr skladu

referenční číslo: 55329 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vedení týmu skladníků, přidělování a kontrola práce Dodržování stanovených postupů a termínů Dodržování postupů a směrnic materiálového toku Evidence docházek podřízených pracovníků Odpovědnost za dovoz a vývoz materiál

Požadujeme

SŠ / SOU praxi na stejné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou) praxi s vedením lidí zkušenosti s procesy logistiky organizační schopnosti znalost Aj / Nj výhodou ŘP sk. B zkušenosti na VZV ochotu pracovat ve směnném provoze znalost práce na PC - MS office, Windows

Nabízíme

Profesní školení Zajímavé finanční ohodnocení Firemní benefity (odměny, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, unišeky) Moderní pracovní prostředí Práci ve stabilní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika