Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr údržby v leteckém průmyslu

referenční číslo: 55083 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta, jehož obor je letecká výroba, obsazuji pozici MISTRA ÚDRŽBY.
Organizace a vedení týmu cca 15 lidí Podílení se na výběru nových lidí do týmu Zadávání preventivní a prediktivní údržby Nastavování odměn

Požadujeme

Zkušenosti s údržbou strojů (např. soustruhy, frézy, CNC, lisy, chemické linky atd.) Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

Týden dovolené navíc Bonusy až 20% Nadstandartní příplatky Smlouvu přímo kdo kmene Příspěvek na Cafeterii nebo penzijní pojištění Příspěvek na stravování 100 Kč/den Čisté pracovní prostředí Jednosměnný provoz Spousta akcí pro vás i vaše rodiny v průběhu celého roku Skvělá dostupnost z Prahy a parkoviště, kde vždy najdete místo
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl