Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr ve výrobě

referenční číslo: 55900 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Láká tě prostředí výroby a máš zkušenost s vedením lidí ve výrobě? Rád bys pracoval pro loajální společnost poskytující příjemné a motivující pracovní prostředí? Tak neváhej a pošli nám tvůj životopis.
vedení podřízených pracovníků (30 lidí) zaškolení nových i stávajících zaměstnanců plánování docházky organizace pracovních úkonů optimalizace a zlepšování výroby dohled nad plněním výrovního plánu dohled nad dodržování BOZP a PO na pracovišti

Požadujeme

předchozí praxe na vedoucí pozici ve výrobě angličtina nebo němčina základy ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

měsíční/kvartální bonusy příplatky za odpolední a noční příspěvek na dopravu příspěvek na stravování příspěvek do Cafeterie MULTISPORT karta příspěvek na penzijní připojištění 25 dní dovolené vzdělávací kurzy smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management