Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr výrobního skladu (až 45 tisíc)

referenční číslo: 55465 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme mistra na sklad, který bude mít na starost organizaci týmu a zajištění skladových zásob. Máte zkšuenosti ze skladu a umíte vést malý tým? Pošlete nám životopis a pojďte k nám. Nabízíme dobrou mzdu, pružnou pracovní dobu a další benefity.
Vedení skladníků Plnění plánu a dodržování harmonogramu Spolupráce s výrobou a expedicí

Požadujeme

Praxe ze skladu Zkušenosti s vedením lidí Zodpovědnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme

Mzda až 45 tisíc (dle zkušeností) Bonusy Flexibilní pracovní doba Stravenky Ochotně podpoříme růst vašich dovedností a zaškolíme Tým schopných kolegů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl